Najlepszej jakości lampy Vistosi- dowiedz się więcej

Ludzie mają różne gusta, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, ale każdy ceni eleganckie i modne dodatki do wnętrz, szczególnie gdy chodzi o oświetlenie. Lampa powinna być nie tylko elegancka i stylowa, ale też praktyczna i bardzo funkcjonalna, no i przede wszystkim dopasowana do stylu danego wnętrza. Wybierając oświetlenie do swojego domu czy do innego wnętrza użytkowego, warto zdecydować się na lampy Vistosihttp://www.blue-light.com.pl/vistosi/.

W ofercie tego włoskiego producenta oświetlenia można znaleźć lampy:

  • Balance,
  • Giogali,
  • Diadema,
  • Novocento,
  • Implode,
  • Jube.

Nowoczesna oferta lamp

Lampy Vistosi słyną ze swojej elegancji, ale także z jakości produktów, z których są one wykonane. Głównie do ich wykończenia użyto szkła marki Murano, bardzo dobrej jakości szkła, trwałego, solidnego i bardzo efektownego. Niektóre z lamp, które są w ofercie, są w formie plafonu, inne zaś są w formie wiszącej.

Lampy hotelowe i restauracyjne

W ofercie, jaką przedstawiają lampy Vistosi, można znaleźć specyficzne lampy, których idealnym przeznaczeniem jest sala balowa, sala restauracyjna czy pokaźny hol hotelowy albo inne wnętrze, które ma oficjalny charakter i wysoki sufit. Idealną propozycją w tym kontekście, będzie lampa Diadema i Giogali. To bardzo efektowne lampy, które składają się z kilku poziomów, a na każdym z nich rozmieszczone są szklane kryształki, pięknie mieniące się pod wpływem światła z żarówek. W przypadku lampy Giogali kryształki są małe i drobne, zaś w przypadku lampy Diadema, mają one długi, podłużny kształt. Lampy te są bardzo duże i okazałe, robią mocne wrażenie.

Lampy do użytku domowego

W ofercie lampy Vistosi można również znaleźć lampy do użytku domowego, równie eleganckie i stylowe, ale o prostszej i skromniejszej formie. Taką propozycją jest lampa Novocento, Balance, Implode i Jube. Lampa Novocento należy do kategorii lamp wiszących. Jest ona trzypoziomowa i została wykonana z przezroczystego szkła wysokiej jakości. Mimo swojej eleganckiej formy nadaje się ona idealnie do powieszenia w jadalni czy w salonie, dodając tym wnętrzom elegancji i stylu. Lampa Balance jest wykonana ze szkła Murano, szkło to jest barwione na biało i mocno się błyszczy. Ma ona bardzo nowatorski kształt, szczególnie jeśli kupi się ją w kilku sztukach i w ciekawy sposób rozmieści na suficie, tworząc w ten sposób jego swoistą ozdobę. Z kolei lampa Implode, jest dosyć skromna i prosta w swojej formie. Jest wykonana z białego szkła i metalowych elementów. Idealnie nadaje się do powieszenia nad stołem jadalnianym, jej wysokość można sobie dopasować do swoich potrzeb. Podobnie jest w przypadku lampy Jube, ona także doskonale nadaje się do jadalni. Ta z kolei lampa wykonana jest z przeźroczystego szkła i może mieć różne wielkości. To prosta i klasyczna lampa, która zachwyci swoją elegancką linią, ciekawą formą i ponadczasowym charakterem.

Każde pomieszczenie w domu czy w lokalu i w biurze zasługuje na wyjątkowe oświetlenie, jakie zapewnia marka Vistosi. Producent oferuje lampy najwyższej jakości, solidne, eleganckie i efektowne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *